Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Ministranci

czytaj więcej

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  2018.08.19

Wprowadzenie : Wdzięczni Bogu za miniony tydzień, przychodzimy do ołtarza aby dziękować i prosić o potrzebne łaski w pielgrzymce ku wiecznej radości. Przychodzimy do Jezusa Chrystusa, aby karmić się Słowem życia i Pokarmem, który pochodzi z nieba. Eucharystia jest świadectwem naszej wiary, którą otrzymaliśmy podczas chrztu świętego, jako łaskę daną za darmo od Boga. Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

  1. Dzisiaj o 17.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

  2. We wtorek o 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

  3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

  4. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

  5. W czwartek po Mszach modlić się będziemy do św. O. Pio i uczcimy Jego Relikwie.

  6. W przyszłą niedzielę 26 sierpnia o godz. 9.00 zapraszamy na uroczystą MSZĘ DZIĘKCZYNNĄ za tegoroczne żniwa i urodzaje. Szczególnie zapraszamy rolników, działkowców i wszystkich pracujących na roli, których prosimy o udekorowanie ołtarza w płody rolne. Podczas tej Mszy św. rolnicy i związani z pracą rolną w procesji ofiarniczej razem z darami ziemi i pracy ludzkiej złożą ofiarę na intencję mszalną. Dziękczynne TE DEUM śpiewać będziemy podczas wszystkich Mszy św. niedzielnych.

  7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś ofiary ma potrzeby naszej parafii.

  8. W przedsionku zakrystii możemy zakupić parafialną prasę religijną.

  9. W dniach od 17 do 19 września organizujemy autokarową pielgrzymkę do Kalisza, Gniezna, Lichenia, Torunia i Inowrocławia. Koszt pielgrzymki 320 zł. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii i kancelarii parafialnej do końca sierpnia. Zachęcamy do pielgrzymowania w gronie wspólnoty parafialnej.

  10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy dobrego wypoczynku i szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.
Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.
W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
Ofiary można składać także na konto parafii:

  

Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej

NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

 

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ogłoszenia parafialne, bezposrednio do swojej skrzynki mailowej zapisz się do naszego newslettera.