Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Ministranci

czytaj więcej

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2019.04.21

Wprowadzenie : Alleluja! Ten radosny śpiew Kościoła oznajmia światu radosną nowinę o zmartwychwstaniu Chrystusa. Śmierć i grzech zostały pokonane. Niech nasze serca napełnia nadzieja i pokój. Przyjmijmy z wiarą radosną wieść o tryumfie życia nad siłami ciemności. Świętujmy z radością. Ofiara dzisiejszej uroczystości przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 1. Wszystkim Drogim Parafianom i naszym Miłym Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia radosnych, pełnych nadziei, miłości i optymizmu oraz zdrowia i pomyślności Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Jezus Zmartwychwstały niech darzy Was także Swoim błogosławieństwem w codziennym życiu i niech Was umacnia w drodze do świętości.

 2. Dziękujemy ks. Adrianowi i młodzieży oazowej za przygotowanie ciemnicy i Bożego Grobu a panu Piotrowi za piękne doświetlenie tych dekoracji. Bóg zapłać panu Januszowi naszemu organiście i chórowi za upiększanie liturgii,  pani Krystynie i panu Grzegorzowi, którzy zadbali o piękny wystrój naszej świątyni na dni Świętego Triduum i Święta Wielkanocne. Wam Wszystkim Drodzy Parafianie Bóg zapłać za tak liczny udział w ceremoniach Świętego Triduum Paschalnego.

 3. Zapraszamy wszystkich na dzisiejsze nieszpory świąteczne o godz. 17.30.

 4. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Odprawiamy ją przed ranną Mszą św. o godz. 6.45 a jutro o godz. 8.45.

 5. Jutro Msze św. według porządku niedzielnego a składka przeznaczona będzie na potrzeby wyższych katolickich uczelni – Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.

 6. We wtorek o 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

 7. Także we wtorek podczas wieczornej Mszy św. modlić się będziemy w intencji ks. prob. Jerzego, który obchodził będzie swoje imieniny. Zapraszamy do wdzięcznej modlitwy.

 8. W środę o godz. 17.30 Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 9. Również w środę o godz. 19.00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

 10. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 11. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary na potrzeby naszej parafii. Dobrodziejów zatroskanych o naszą parafię zapewniamy o swojej modlitwie.

 12. W przedsionku zakrystii jest do nabycia świąteczna prasa religijna. Przed kościołem możemy zakupić parafialną gazetkę „Bliżej Siebie”. Jest też do zakupienia i odebrania Mały Gość Niedzielny.

 13. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele koncert organowy w wykonaniu uczniów Diecezjalnej Szkoły Organistowskiej – Szkoły Muzycznej II stopnia w Bielsku – Białej. Serdecznie zapraszamy.

 14. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

 15. Pani Krystyna Ratowska przyjmuje zapisy na pielgrzymkę do Łagiewnik w Święto Miłosierdzia Bożego.

 16. Rada Osiedla Wapienica zaprasza mieszkańców na zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się 26 kwietnia o godz. 17.00 w Domu Kultury przy ul. Cieszyńskiej 398.

 17. Zmarli nasi parafianie - Stanisław Jakubiec, którego pogrzeb będzie we wtorek o godz. 12.00 i Czesław Spólnik, jego pogrzeb będzie w czwartek o godz. 15.00. Powierzmy ich Miłosierdziu Bożemu.

 18. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka.Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.

Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.
W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
Ofiary można składać także na konto parafii:

  

Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej

NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

 

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ogłoszenia parafialne, bezposrednio do swojej skrzynki mailowej zapisz się do naszego newslettera.