Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Ministranci

czytaj więcej

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2019.09.15

Wprowadzenie: Eucharystia jest cudownym spotkaniem z miłosiernym Jezusem, który przychodzi nawet do największych grzeszników. Daje nam siebie całego, swoją miłość, przebaczenie, ożywia nadzieję. Z wdzięcznością i zaufaniem pozwólmy Mu przemieniać nasze serca. Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 1. O godz. 17.30 zapraszamy na Nieszpory niedzielne, a godz. 19.15 na Krąg Biblijny.

 2. W poniedziałek o godz. 16.30 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa. 

 3. We wtorek o 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

 4. W środę przypada święto św. Stanisława Kostki patrona młodzieży. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 całą młodzież naszej parafii. Chcemy modlić się o Waszą pomyślną i szczęśliwą przyszłość. Po Mszy św. udzielimy młodzieży indywidualnego błogosławieństwa.

 5. W środę o 17.30 Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 6. Po Mszy św. w środę spotkanie Zelatorów i Zelatorek Róż Żywego Różańca.

 7. Także w środę Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się spotkanie Grupy Wsparcia Po Stracie. Po Mszy spotkanie w domu katechetycznym.

 8. Odnowa w Duchu serdecznie zaprasza w środę na wieczorną mszę świętą i spotkanie modlitewne w salce o godzinie 19.00. Zapraszamy wszystkich szukających  głębszej relacji z Chrystusem.

 9. W czwartek po Mszach św. modlić się będziemy o potrzebne dla łaski i opiekę nad naszą parafią i Ojczyzną przez przyczynę bł. ks. Jerzego Popiełuszko. Będzie też możliwość uczczenia Relikwii bł. Jerzego Popiełuszko.

 10. W czwartek o godz. 4.00 wyruszymy na pielgrzymkę śladami św. Pawła do Grecji. Pakowanie bagaży od 3.45.

 11. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 12. W piątek dzień eucharystyczny dla dzieci klas 3. Serdecznie do wspólnej modlitwy na godz. 16.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.

 13. Także w piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. O 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia zaś przed Mszami odmówimy Koronkę a po Mszy uczcimy Relikwie św. S. Faustyny.

 14. W sobotę o godz. 7.00 wyruszymy na autokarową pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zachęcamy parafian do udziału w pielgrzymce także indywidualnie swoimi środkami lokomocji.

 15. Zapraszamy wszystkich chłopców pragnących służyć przy ołtarzu jako ministranci na spotkanie organizacyjne w sobotę 28.09 na godzinę 8.00. Swoją chęć wstąpienia do służby ołtarza można zgłaszać u ks. Grzegorza lub ks. Adriana.

 16. W piątek o godz. 17.00 w domu katechetycznym odbędzie się spotkanie dla wszystkich uczniów klas 7 Szkoły Podstawowej oraz starszych osób pragnących rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

 17. Młodzież oazowa zaprasza wszystkich parafian do wspólnej modlitwy uwielbienia w piątek o godz.19:00.

 18. W przedsionku zakrystii możemy zakupić parafialną prasę religijną. Zachęcamy gorąco do zakupu i czytelnictwa prasy katolickiej. W dobrej katolickiej rodzinie powinno się co tydzień znaleźć choćby jedno czasopismo religijne jako pomoc dla rodziny w pogłębianiu swojej wiary.

 19. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii. Dobro­dziejów rozumiejących potrzeby parafii zapewniamy o swojej modlitwie.

 20. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy mogli złożyć dobrowolną ofiarę na potrzeby diecezjalnego radia Anioł Beskidów. Zespół Charytatywny prosimy o zebranie tej składki.

 21. Kierownictwo Domu Kultury zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych  na zajęcia nauki gry na gitarze. Zapraszamy również seniorów na warsztaty malarskie, na których poznają tajniki malarstwa sztalugowego, pasteli, akwareli i rysunku. Zajęcia odbywają się w czwartki od 11.00 do 13.00.

 22. Zmarła Anna Ostrowska. Jej pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14.00. Powierzmy ją Miłosierdziu Bożemu.

 23. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.

Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.
W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
Ofiary można składać także na konto parafii:

  

Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej

NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

 

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ogłoszenia parafialne, bezposrednio do swojej skrzynki mailowej zapisz się do naszego newslettera.