Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Ministranci

czytaj więcej

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  2018.09.16

Wprowadzenie : „A wy za kogo Mnie uważacie” – zapytał Pan Jezus swoich uczniów. A wy za kogo mnie uważacie? Kim jestem dla was – pyta Pan Jezus dziś każdego z nas. Niech nasza modlitwa na tej Mszy świętej będzie odpowiedzią na to pytanie. Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. 1. O godz. 17.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne, a godz. 19:15 na Krąg Biblijny.

 2. We wtorek o 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

 3. We wtorek przypada święto św. Stanisława Kostki patrona młodzieży. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 całą młodzież naszej parafii. Chcemy modlić się o Waszą pomyślną i szczęśliwą przyszłość. Po Mszy św. udzielimy młodzieży indywidualnego błogosławieństwa.

 4. W środę o 17.30 Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 5. W środę po Mszach św. modlić się będziemy o potrzebne dla nas łaski i opiekę nad naszą parafią przez przyczynę bł. ks. Jerzego Popiełuszko.

 6. Słowo "katecheo" oznacza "wywoływać echo". Grupa "Okulary wiary" serdecznie zaprasza na katechezę dla dorosłych w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej, aby wywołać echo w dialogu między Bogiem a człowiekiem.

 7. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 8. W piątek dzień eucharystyczny dla dzieci klas 3. Serdecznie do wspólnej modlitwy na godz. 16:30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.

 9. Także w piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. O 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia zaś przed Mszami odmówimy Koronkę a po Mszy uczcimy Relikwie św. S. Faustyny.

 10. W przedsionku zakrystii możemy zakupić parafialną prasę religijną. Zachęcamy gorąco do zakupu i czytelnictwa prasy katolickiej. W dobrej katolickiej rodzinie powinno się co tydzień znaleźć choćby jedno czasopismo religijne jako pomoc dla rodziny w pogłębianiu swojej wiary.

 11. Rodziców, którzy chcą posłać dziecko do wczesnej Komunii św. zapraszamy na spotkanie w poniedziałek na godz. 16.30 do domu katechetycznego.

 12. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii. Dobro­dziejów rozumiejących potrzeby parafii zapewniamy o swojej modlitwie.

 13. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy mogli złożyć dobrowolną ofiarę na potrzeby diecezjalnego radia Anioł Beskidów. Zespół Charytatywny prosimy o zebranie tej składki.

 14. W dniach 17 i 24 września biblioteka parafialna będzie nieczynna.

 15. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.
Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.
W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
Ofiary można składać także na konto parafii:

  

Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej

NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

 

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ogłoszenia parafialne, bezposrednio do swojej skrzynki mailowej zapisz się do naszego newslettera.