Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Ministranci

czytaj więcej

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2019.07.21

Wprowadzenie: Zaproszeni przez Pana Jezusa przychodzimy na niedzielną Mszę św., na której jesteśmy Jego gośćmi. On pragnie karmić nas Swoim Słowem i Swoim Ciałem. Chce nas umocnić i wskazuje, że tak zawsze powinniśmy postępować – zaczynając wszelkie nasze prace i działania. Zasłuchajmy się w Jego Słowa, wprowadzajmy je w nasze życie i przystępujmy do stołu Pana, bo On daje nam Siebie. Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 1. Trwa czas wakacyjny. Pamiętajmy, że nie ma wakacji od Pana Boga. Jeżeli wyjedziemy na urlop, pamiętajmy o modlitwie, Mszy św. niedzielnej i świątecznej czy poście piątkowym. Wypoczęci wracajmy pełni sił, do swoich obowiązków.

 2. Dzisiaj o 17.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

 3. We wtorek o 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego a po Mszach św. modlitwy i uczczenie relikwii św. O. Pio.

 4. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 5. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 6. W czwartek przypada wspomnienie św. Krzysztofa. To dzień imienin ks. Krzysztofa. Zapraszamy do modlitwy w intencji solenizanta w czasie Mszy św. o godz. 18.00.

 7. Święty Krzysztof to także patron kierowców. Z tej racji po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00 będzie poświęcenie pojazdów. Kierowców, którzy pragną poświęcić swój pojazd zapraszamy na Mszę św. Samochód zaparkujmy na parkingu przy probostwie i przy ul. Zniczowej. Kapłan tam dotrze aby samochody poświęcić. Zwyczajowo składana ofiara przy poświęceniu pojazdów przeznaczona jest na pomoc misjonarzom o czym mówił czytany dziś list Episkopatu.

 8. W sobotę o godz. 17.00 w domu katechetycznym spotkanie dla rodziców i chrzestnych, jako przygotowanie do Mszy chrzcielnej, która będzie w przyszłą niedzielę o 13.15.

 9. W przedsionku zakrystii możemy zakupić parafialną prasę religijną. Niech wakacyjne nasze dni będą również wykorzystane na czytanie wartościowej prasy katolickiej.

 10. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii. Dobrodziejów zatroskanych o swoją parafię zapewniamy o stałej modlitwie.

 11. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy mogli zakupić kalendarz misyjny na przyszły rok. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc i rozwój dzieła misyjnego Ojców Oblatów.

 12. W gablotce i na stronie internetowej naszej parafii znajduje się wykaz pogrzebowych intencji mszalnych przekazanych ks. Władysławowi Droździk.

 13. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy dobrego wakacyjnego wypoczynku i szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!

 Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.

Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.
W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
Ofiary można składać także na konto parafii:

  

Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej

NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

 

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ogłoszenia parafialne, bezposrednio do swojej skrzynki mailowej zapisz się do naszego newslettera.