Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Ministranci

czytaj więcej

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2019.02.17

Wprowadzenie: Gromadzimy się w świątyni, aby przeżyć VI Niedzielę Zwykłą wraz z Bogiem. Pragniemy Mu ofiarować wszystkie wydarzenia minionego tygodnia. Bóg zaś pragnie nam ofiarować dar bezcenny: Swojego Syna, Jezusa. Będziemy mogli przyjąć Jego Ciało i Krew. Bóg także kieruje do nas swoje Słowo, które przypomina nam, że winniśmy pokładać ufność tylko w Nim, gdyż wtedy uzyskamy błogosławieństwo, które nas nasyci i nakarmi. Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 1. We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego a po Mszach św. modlitwy do bł. ks. Jerzego Popiełuszko.

 2. W środę o godz. 17.30 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 3. Mszą św. o godz. 18.00 w środę rozpocznie się spotkanie Grupy Wsparcia Po Stracie. Po Mszy ś. spotkanie w domu katechetycznym.

 4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

 5. W sobotę o godz. 17.00 w domu katechetycznym spotkanie dla rodziców i chrzestnych jako przygotowanie do Mszy św. chrzcielnej która będzie w przyszłą niedzielę o godz. 13.15.

 6. Także w sobotę po rannej Mszy św. modlitwy do św. O. Pio i możliwość uczczenia Jego Relikwii.

 7. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby naszej parafii. Dobrodziejów zatroskanych o naszą parafię zapewniamy o codziennej modlitwie w tej świątyni.

 8. W przedsionku zakrystii jest do nabycia parafialna prasa religijna. Gorąco zachęcamy do kupna i czytelnictwa katolickiej prasy, która ma ogromne znaczenie formacyjne i informacyjne dla ludzi wierzących. Można też zakupić i odebrać Małego Gościa Niedzielnego.

 9. Kierownictwo Domu Kultury zaprasza 22 lutego o 17.30 na Zimowy Wieczór Artystyczny - w programie prezentacja tomiku poezji Kazimierza Węgrzyna pt: "Ojczyzna i Beskidy to skrzydło mojej poezji", akompaniament Maria Kuźniar-Renart, dodatkowo wystawa prac plastycznych seniorek. Wstęp wolny.

 10. Zmarli nasi parafianie: Agata Kaniewska – Damek. Jej pogrzeb będzie we wtorek o 14.00. Eleonora Bielecka, jej pogrzeb będzie w środę o 13.00 oraz Krzysztof Golik, którego pogrzeb będzie również w środę o godz. 14.30. Powierzmy ich Miłosierdziu Bożemu.

 11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.

Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.
W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
Ofiary można składać także na konto parafii:

  

Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej

NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

 

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ogłoszenia parafialne, bezposrednio do swojej skrzynki mailowej zapisz się do naszego newslettera.