Bezpośrednie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania
Klasa VIII

Pro memoria dla kandydatów:

• Prowadzi: Ks. Dawid Kubień
  • Spotkania raz w miesiącu w każdy 4 piątek miesiąca - Dzień Eucharystyczny. Od godz. 17:15 spowiedź święta, godz. 18:00 Eucharystia dla młodzieży. Po Mszy spotkanie formacyjne w kościele.
  • Spotkania w małych grupach "Młodzi na progu" w wyznaczonym terminie (1 raz w miesiącu).
  • Obecność na spotkaniach jest obowiązkowa.
  • Katechizm Bierzmowanego.
  • Prócz tego naturalnie obowiązują praktyki religijne (niedzielna Msza Święta itp.)
  • Każdy kandydat otrzymuje Indeks.  Udział w nabożeństwach i Mszach Świętych potwierdzają księża w zakrystii. Nie praktykujemy swojej wiary po to, by uzupełniać i „zaliczać” indeks. Praktyki religijne są wyrazem naszej osobistej miłości i więzi z Chrystusem. Indeks jest świadectwem naszej żywej wiary w Chrystusa i weryfikacją dojrzałości do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  • Kandydaci zamieszkujący teren innej parafii zobowiązani są o dostarczenie z parafii zamieszkania zgody na przygotowanie i przyjęcie Sakramentu Bierzmowania w innej parafii.
  • Fb: Bierzmowanie u Św. Franciszka → kliknij tutaj

28.11.2021 godz. 10.00

rozdzielnik

Klasa VII - I rok przygotowania

• Spotkania raz w miesiącu w każdy 3 piątek miesiąca - Dzień Eucharystyczny. Od godz. 17:15 spowiedź święta, godz. 18:00 Eucharystia dla młodzieży. Po Mszy spotkanie formacyjne w kościele.
  • Obecność na spotkaniach jest obowiązkowa.
  • KANDYDAT DO INDEKSU BIERZMOWANEGO OTRZYMUJE PODPISY Z:
    • Każdej Mszy Św. niedzielnej.
    • Przystępując do spowiedzi, Mszy Świętej i Katechezy podczas dni Eucharystycznych.
    • 10 nabożeństw różańcowych.
    • 10 rorat.
    • 2 drogi krzyżowe
    • 2 gorzkie żale.
    • 10 nabożeństw majowych.