Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.02.2021

Wprowadzenie: W Środę Popielcową rozpoczęliśmy czas pokuty i przygotowania do świętowania Chrystusowej Paschy. Jesteśmy wezwani do nawrócenia się, czyli odnalezienia drogi prowadzącej do Boga i do lepszego życia. Jezus kuszony na pustyni pokazuje nam, że duchowa przemiana wymaga samotności i walki. To, co grzesz­ne w nas musi umrzeć. Prośmy Pana, aby dał nam siłę do pokonania pokus i do owocnego przeżycia tego świętego czasu łaski. Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątek o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci z Komunią św. a o godz. 17.30 dla młodzieży i dorosłych. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00.

 2. We wtorek o 17.30 Nabożeństwo do św. Antoniego.

 3. W środę o godz. 17.30 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 4. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie wspólnoty Okulary Wiary. W programie Adoracja i konferencja.
 5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

 6. W zakrystii można składać kartki z wypominkami za naszych zmarłych do modlitw przy Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.

 7. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby naszej parafii. Dobrodziejów zatroskanych o naszą parafię zapewniamy o codziennej modlitwie w tej świątyni.

 8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy mogli złożyć do puszek dobrowolną ofiarę na pomoc biednym dzieciom w misyjnych krajach afrykańskich. Zespół Charytatywny prosimy o zebranie tej ofiary.

 9. W przedsionku zakrystii jest do nabycia parafialna prasa religijna. Gorąco zachęcamy do kupna i czytelnictwa katolickiej prasy, która ma ogromne znaczenie formacyjne i informacyjne dla ludzi wierzących.

 10. Zmarł znany nauczyciel i samorządowiec Stanisław Ryszka. Jego pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 15.00. Zmarł także Ryszard Schweda. Jego pogrzeb będzie we wtorek o 13.00 na cmentarzu komunalnym w Kamienicy. Powierzmy ich Miłosierdziu Bożemu.

 11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!

 


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.02.2021

Wprowadzenie: Jako ludzie wierzący mamy wypełniać Bożą naukę i być wrażliwymi na dobro i miłość, ale też musimy być wrażliwi na zło i grzech, który paraliżuje nasze serca, rodziny i społeczeństwa w których żyjemy. Dlatego w dzisiejszą niedzielę z wielką wairą prośmy za trędowatym z Ewangeli i wołajmy do naszego Pana: „Jeśli chcesz, możesz mnie oczyścić”.   

 1. Dzisiaj, jutro i we wtorek o godz. 17.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, która będzie przeproszeniem i wynagrodzeniem naszej parafii za grzechy karnawału oraz bluźnierstwa i zniewagi Pana Boga dokonywane w naszej Ojczyźnie. Dzisiaj Adorację będzie prowadzić Apostolstwo Dobrej Śmierci, jutro Róże Żywego Różańca a we wtorek Koło Przyjaciół Radia Maryja.

 2. W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy święty czas Wielkiego Postu. W Środę Popielcową Msze św. będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 16.30 i 18.00. Uczyńmy co w naszej mocy, aby udziałem we Mszy św. i przyjęciem znaku popiołu rozpocząć czas Wielkiego Postu. Pamiętajmy, że w Środę Popielcową obowiązuje nas post ścisły, czyli każdy katolik między 18 a 60 rokiem może spożyć dwa skromne posiłki i jeden obfitszy a pozostali związani są postem jako wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 3. W Środę Popielcową kancelaria parafialna nie będzie czynna.

 4. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne według następującego porządku: w piątek o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci z Komunią św. a o godz. 17.30 dla młodzieży i dorosłych. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00.

 5. W zakrystii można składać kartki z wypominkami za naszych zmarłych do modlitwy przy Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.

 6. Ze względu na czas Wielkiego Postu zachęcamy do podjęcia wielkopostnych postanowień i wyrzeczeń. Pod chórem na ołtarzu Matki Bożej będzie wyłożona Parafialna Księga Trzeźwości, do której możemy zapisywać swoje postanowienia trzeźwości i abstynencji na czas Wielkiego Postu.

 7. W środę o 17.30 Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 8. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 9. W czwartek o 19.00 zapraszany uczniów z klas 8 przygotowujacych się do bierzmowania na nabożeństwo pokutne i do sakramentu pokuty. 

 10. W piątek 19 lutego przypada Dzień modlitwy i pokuty za grzechy wykorzystania seksualnego małoletnich. Zachęcamy w tym dniu do modlitwy i dzieł pokutnych w intencji osób, które zostały skrzywdzone. W naszej parafii zostanie w tej intencji odprawione Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30.

 11. W przedsionku zakrystii możemy zakupić prasę katolicką a przed kościołem także gazetkę parafialną „Bliżej Siebie”.

 12. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary. W przyszłą niedzielę specjalna kopertowa składka na potrzeby naszej parafii. Zachęcamy, aby każda rodzina naszej parafii włożyła swoją maleńką cząsteczkę w troskę o swoją parafię składając choć raz w roku dodatkową ofiarę na cele inwestycyjne w wysokości 100 zł. Koperty na ofiary można zabrać pod chórem i w przedsionku zakrystii. Wszystkich dobrodziejów naszej parafii zapewniamy o modlitwie, aby Pan Bóg wynagradzał dobroć serca swoim błogosławieństwem i łaskami.

 13. Zmarł Edward Urbaniec. Jego pogrzeb będzie we wtorek o godz. 15.00. Powierzmy go Miłosierdziu Bożemu.

 14. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.02.2021

Wprowadzenie: Przyszliśmy tutaj by doznać uzdrowienia i umocnienia, dzięki spotkaniu z naszym Zbawicielem. On ujmuje nas za rękę, jak teściową Szymona Piotra, byśmy mogli z miłością służyć innym. On chce wyjść na spotkanie wielu ludzi, by wyrzucać złe duch i przybliżać ich do Bożej miłości. On wreszcie zaprasza nas do modlitwy i spotkania z Bogiem Ojcem, byśmy mogli doświadczyć Jego miłosierdzia.

 1. Dzisiaj o 17.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

 2. We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

 3. W środę o 17.30 Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 4. W czawartek obchodzić będziemy wspomnienie M.B. z Lourdes. W tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego. Gorąco módlmy się za wszystkich dotkniętych bólem i cierpieniem a także za wszystkich pracowników służby zdrowia. Na Mszę św. w tej intencji zapraszamy o godz. 18.00

 5. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 6. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby naszej diecezji.

 7. W przedsionku zakrystii możemy zakupić prasę katolicką a przed kościołem także parafialną gazetkę „Bliżej Siebie”. Zachęcamy do kupna i czytania tej tak potrzebnej pomocy informacyjnej i formacyjnej.

 8. Zmarł Marian Mąsior. Jego pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 14.00. Powierzmy go miłosierdziu Bożemu.

 9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 31.01.2021

Wprowadzenie: Obecność Jezusa Chrystusa w ludzkim życiu jest nieocenionym szczęściem człowieka. Mając Mistrza z Nazaretu w swoim życiu, który przekazuje naukę z „mocą”, jesteśmy pewni, że nie zginiemy. Przyjęcie Bożej prawdy z wiarą i wierność nauce Pana gwarantuje szczęście i zbawienie.

 1. We wtorek obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 16.30 i 18.00. Poświęcenie gromnic będzie w czasie wszystkich Mszy św. Składka w tym dniu przeznaczona jest na pomoc Klauzurowym Zgromadzeniom Zakonnym z racji przeżywanego w tym dniu Światowego Dnia Życia Konsekrowanego.

 2. Z racji święta kancelaria parafialna we wtorek nie będzie czynna.

 3. W środę przypada wspomnienie św. Błażeja. Po Mszach św. będziemy udzielać specjalnego błogosławieństwa św. Błażeja. Błogosławieństwo to będziemy mogli otrzymać także po Mszy św. o godz. 18.00 we wtorek.

 4. W środę o godz. 17.30 Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 5. Także w środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Prosimy o pewną obecność.

 6. W czwartek od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do spotkania z Bogiem w Sakramentach Pokuty i Eucharystii. Okazja do spowiedzi św. codziennie 15 minut przed każdą Mszą św. w czwartek dodatkowo podczas Adoracji od godz. 17.00 do 18.00 a w pierwszy piątek od 6.30 do 7.00 od 16.00 do 16.30 oraz od 17.15 do 18.00.

 8. W przedsionku zakrystii jest do nabycia parafialna prasa katolicka. Można także zakupić Małego Gościa Niedzielnego.

 9. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na potrzeby naszej diecezji.

 10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka

   

  Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.
  Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.
  W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
  Ofiary można składać także na konto parafii a także przez stronę internetową:

    

  Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej

  NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

   

  Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.01.2021

Wprowadzenie: Święta Matka Kościół zaprasza nas dzisiaj do celebrowania niedzielnej Mszy świętej. W tej Najświętszej Ofierze pragniemy zawrzeć wszystkie sprawy minionego tygodnia, równocześnie błagając o Boże błogosławieństwo na czas III tygodnia zwykłego, który dzisiaj rozpoczynamy. W ogłoszoną przez papieża Franciszka Niedzielę Bożego Słowa módlmy się abyśmy zawsze z największą uwagą i szacunkiem słuchali Słów Boga i według niego kształtowali swoje życie.

 1. Dzisiaj o 17.30 Nieszpory Kolędowe.

 2. We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

 3. We wtorek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na Adorację Wspólnoty Kręgu Biblijnego i Koła Przyjaciół Radia Maryja.

 4. W środę o godz. 17.30 Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 5. W czwartek od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 6. W przedsionku zakrystii jest do nabycia parafialna prasa katolicka. Można także zakupić Małego Gościa Niedzielnego.

 7. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary. Dziękujemy także za ofiary, które po Mszy św. złożymy do puszek na pomoc Chorwacji doświadczonej w ostatnim czasie tragicznymi trzęsieniami ziemi. Polecamy tę sprawę Waszej ofiarności.

 8. Zmarł Franciszek Wojtuś. Jego pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14.00. Powierzmy go Miłosierdziu Bożemu.

 9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!

 

 

Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.
Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.
W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
Ofiary można składać także na konto parafii a także przez stronę internetową:

  

Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej

NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

 

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

 


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.01.2021

Wprowadzenie: Często stawiamy sobie trudne pytania – gdzie szukać Jezusa? Gdzie Go odnaleźć? Eucharystia jest cudownym, najpiękniejszym spotkaniem z Panem naszego życia. Skorzystajmy z możliwości podejścia do Niego tak blisko, że bliżej się nie da. On do nas mówi, On daje siebie samego jako pokarm, zapewniający radość, pokój i wieczne szczęście. Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 1. Rozpoczynamy drugie półrocze nauki. Życzymy dzieciom i młodzieży a także nauczycielom i katechetom obfitości darów Ducha Św.

 2. Dzisiaj o 17.30 nieszpory kolędowe.

 3. We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

 4. W środę o 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 5. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 6. We wtorek po Mszach św. modlić się będziemy o potrzebne łaski przez przyczynę bł. ks. Jerzego Popiełuszko a w sobotę przez przyczynę św. O. Pio.

 7. W sobotę o godz. 15.00 zapraszamy ministrantów, lektorów i animatorów wraz z rodzicami na Mszę św. noworoczną w ich intencji.

 8. W przedsionku zakrystii jest do nabycia parafialna prasa katolicka.

 9. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby naszej parafii. Dobrodziejów zatroskanych o dobro i rozwój naszej parafii niech Pan Bóg błogosławi a my zapewniamy o swojej codziennej modlitwie.

 10. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Obchodzony będzie pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”. Zachęcamy Was do modlitwy o zjednoczenie wszystkich wierzących w Jezusa.

 11. Zgodnie z wolą Ojca Świętego i naszego Księdza Biskupa w przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy mogli przyjść z pomocą materialną tak bliskiej nam Chorwacji dotkniętej w ostatnim czasie straszliwymi trzęsieniami ziemi. Zespół Charytatywny proszę o zebranie tej ofiary.

 12. W ostatnim czasie do Pana odeszło kilku kałanów. Z tego powodu nastąpiło w naszej diecezji kilka zmian personalnych. Dotyczy to też naszej parafii. Dekretem Księdza Biskupa Romana Pindla ks. Jarosław Bielesz od dzisiaj podejmuje posługę wikariusza w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zebrzydowicach. Księdzu Jarosławowi składamy podziękowanie za jego krótką posługę w naszej parafii.

 13. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.01.2021

Wprowadzenie: Wspominamy dziś chrzest Pana Jezusa w Jordanie, zamykając  jednocześnie okres Bożego Narodzenia. Wspomnienie to skłania nas do refleksji nad własnym chrztem, przez który zostaliśmy włączeni do wspólnoty Dzieci Bożych i wielkiej rodziny Kościoła.

 1. Dzisiaj o godz. 17.30 nieszpory kolędowe.

 2. Także dzisiaj od 9.30 do 13.30 odbędzie się akcja pobierania krwi. Krew to wyjątkowy i niezbędny dar dla życia bliźniego. Zachęcamy Parafian do podzielenia się tym bezcennym darem by ratować zdrowie i życie bliźnich.

 3. Z powodu epidemii Ksiądz Biskup na czas nieokreślony przedłuża kadencję Parafialnych Rad Duszpasterskich. O konieczności wyboru nowego składu Parafialnej Rady Duszpasterskiej Ksiądz Biskup poinformuje diecezjan.

 4. Z racji niedzieli Chrztu Pańskiego przypominamy, że chrzest należy zgłosić najpóźniej dwa tygodnie przed planowaną datą chrztu. Trzeba mieć z sobą formularz zgłoszenia dziecka do chrztu, który jest do pobrania na stronie internetowej, akt urodzenia dziecka oraz zaświadczenia od rodziców chrzestnych. Jeśli rodzice dziecka mieszkają poza naszą parafią należy także przynieść zgodę od księdza proboszcza swojej parafii zamieszkania. Rodzicem chrzestnym może być osoba, która ukończyła 16 rok życia, bierzmowana oraz wierząca i praktykująca, mogąca przystępować do spowiedzi i Komunii św.

 5. Od jutra w liturgii Kościoła rozpoczynamy okres zwykły. Już tradycyjnie śpiew kolęd zachowamy do święta Matki Bożej Gromnicznej.

 6. We wtorek o 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

 7. W środę o 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 8. W czwartek od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 9. W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Przed Mszami odmówimy Koronkę a o 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia Bożego.

 10. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary. W przyszłą niedzielę pierwsza w tym roku składka na potrzeby naszej parafii. Polecamy ją trosce i ofiarności wszystkich parafian. Dobrodziejów zatroskanych o dobro i rozwój naszej parafii niech Pan Bóg błogosławi a my zapewniamy o swojej codziennej modlitwie.

 11. W przedsionku zakrystii możemy zakupić prasę katolicką. Pamiętajmy, że prasa katolicka to bezcenne źródło naszej formacji i informacji religijnej. Dlatego co tydzień w naszej rodzinie powinno znaleźć się przynajmniej jedno czasopismo religijne.

 12. We wtorek wyjątkowo kancelaria nie będzie czynna o godz. 17.00 i 19.00.

 13. Zmarł nasz parafianin Marian Drewniok. Pogrzeb będzie we wtorek o godz. 13.00. Powierzmy go Miłosierdziu Bożemu.

 14. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka! Na wierność łasce Chrztu Świętego niech nam Bóg błogosławi.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.01.2021

Wprowadzenie: W pierwszą niedzielę Nowego Roku stajemy przed Panem, Bogiem naszym, by święcić ten dzień przeznaczony na Jego chwałę i uwielbienie. U progu tego roku złóżmy postanowienie, że nie będziemy lekceważyć żadnego dnia świętego, że bez poważnej przyczyny nie opuścimy nigdy Mszy świętej, że w dzień Pański nie będziemy wykonywać żadnych niekoniecznych prac. Niechaj każdy z nas podejmie te posta­nowienia w swoim sercu. A Chrystus tu dzisiaj przychodzący niechaj obdarzy nas swoją mocą, abyśmy mogli wiernie wypełnić te wielkie przy­rzeczenia. Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego które kształci i wychowuje naszych przyszłych kapłanów.

 1. Zapraszamy dziś o godz. 17.30 na nieszpory kolędowe.

 2. We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

 3. W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. To uroczystość nakazana, czyli każdy katolik ma obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Msze św. będą w naszej świątyni o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 15.00, 16.30, 18.00 i 19.30.

 4. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 5. W sobotę ks. Adrian będzie świętował swoje imieniny. Msza św. imieninowa odbędzie się w piątek o godz. 18.00. Zapraszamy parafian do wdzięcznej modlitwy.

 6. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 gościć będziemy znaną Góralską Kapelę „Ondraszki” ze Szczyrku, która upiększy liturgię i krótko pokolęduje po tych Mszach Świętych.

 7. Także w przyszłą niedzielę w naszej parafii w godzinach od 9.30 do 13.30 odbędzie się akcja pobierania krwi. Zachęcamy Parafian do podzielenia się tym bezcennym darem by ratować zdrowie i życie bliźnich. Szczegóły akcji znajdują się na plakatach w gablotce.

 8. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek, wtorek i czwartek od. Godz. 7.30 do 8.00 i od 17.00 do 17.45.

 9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby Seminarium Duchownego.

 10. W przedsionku zakrystii możemy zakupić parafialną prasę religijną. Gorąco zachęcamy, aby w każdej rodzinie znalazło się co tydzień choćby jedno czasopismo religijne.

 11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NOWY 2021 ROK

Wprowadzenie: Rozpoczynając Nowy 2021 Rok chcemy prosić Pana Boga o pokój dla całego świata, aby wszyscy ludzie na ziemi mogli żyć w miłości i zgodzie. Otwórzmy nasze serca i przyjmijmy słowo Boże, które pokazuje nam co mamy czynić dzisiaj i we wszystkich kolejnych dniach Nowego Roku.

 1. Rozpoczynając Nowy 2021 Rok życzymy Wam, abyście w tym Nowym Roku byli zdrowi i szczęśliwi, abyście potrafili przyjąć i wykonać wszystko, co dla każdego z nas przygotował Bóg w swoich planach. A także abyśmy do końca wypełnili Jego wolę i nieustannie wzrastali we wierze i wzajemnej miłości.

 2. Dzisiaj Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 15.00, 16.30, 18.00 i 19.30 zaś o godz. 17.30 nieszpory kolędowe.

 3. W przedsionku zakrystii możemy zakupić prasę katolicką, która zwłaszcza w tym czasie ma dla każdego z nas ogromne znaczenie formacyjne i informacyjne. Gorąco zapraszamy i zachęcamy.

 4. W gablotce i na stronie internetowej znajduje się wykaz pogrzebowych intencji mszalnych przekazanych ks. Zenonowi Mierzwa.

 5. Na godne witanie Nowego Roku i każdy jego dzień przyjmijmy błogosławieństwo.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ogłoszenia parafialne, bezposrednio do swojej skrzynki mailowej zapisz się do naszego newslettera.