Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Ministranci

czytaj więcej

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2019.02.24

Wprowadzenie: W tę niedzielę Jezus chce nam przypomnieć, że pierwszym i największym z Jego przykazań jest przykazanie miłości. I to miłości nawet nieprzyjaciół. Chrystus stawia to przykazanie na szczycie swej etycznej nauki. Ofiara Chrystusa, którą. przyszliśmy składać, daje nam tę niepojętą moc byśmy potrafili realizować to przykazanie. 

 1. Rozpoczynamy drugie półrocze nauki. Życzymy dzieciom i młodzieży a także nauczycielom i katechetom obfitości darów Ducha Św.

 2. Dziś o godz. 17.15 czytanie rocznych zalecek i różaniec za ++ zalecanych.

 3. We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

 4. W środę o godz. 17.30 do Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 5. Również w środę po Mszy świętej wieczornej o godz. 19. 00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

 6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do licznego korzystania ze sakramentów świętych. Okazja do spowiedzi św. w czwartek do 17.30 a w piątek od 6.30 do 7.00 oraz od 17.15 do 18.00.

 7. W czwartek o godz.17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 8. W piątek dzień eucharystyczny dla dzieci 4, 5 i 6 klas. Od 15.45 spowiedź dla dzieci a o 16.30 Msza św. Niech znakiem prawdziwej miłości ojca i matki do swojego dziecka będzie przede wszystkim troska o czyste serce swojej pociechy i jego zbawienie. Dziecko tylko w atmosferze czystego serca może rozwijać się i wzrastać. Dlatego poślijcie swoje dzieci do spowiedzi.

 9. Także w piątek młodzież z klas 8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjum, która przygotowuje się do bierzmowania zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00.  Po Mszy odbędzie się obowiązkowe spotkanie w kościele. Prosimy o pewną obecność.

 10. W sobotę odwiedzimy z posługą sakramentalną naszych chorych i starszych parafian. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii.

 11. W sobotę zapraszamy dzieci o godz. 10.00 na spotkanie Dzieci Maryi.

 12. Zapraszamy wszystkich małżonków, którzy chcieliby pogłębić swoją wiarę, uczestnicząc w małżeńsko - rodzinnym ruchu Domowym Kościele na spotkanie w domu katechetycznym, które odbędzie się 10 marca br. o godzinie 10.15 (po Mszy św. o godz. 9.00).

 13. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary.

 14. W przedsionku zakrystii jest do nabycia parafialna prasa religijna. Można też zakupić i odebrać „Małego Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy także do korzystania i odwiedzania strony internetowej naszej parafii, która wzbogaciła się o serwisy informacyjne z życia diecezji i całego Kościoła.

 15. Zmarła nasza parafianka Aniela Mroczko. Jej pogrzeb będzie we wtorek o godz. 15.00. Powierzmy ją Miłosierdziu Bożemu.

 16. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!

 Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.

Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.
W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
Ofiary można składać także na konto parafii:

  

Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej

NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

 

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ogłoszenia parafialne, bezposrednio do swojej skrzynki mailowej zapisz się do naszego newslettera.