Klub Taty

 Jeśli jesteś zainteresowany tym, w jaki sposób można stawać się jeszcze lepszym tatą zgodnie z ewangelicznymi wzorcami, zapraszamy do wspólnej pracy, dzielenia się swoimi odkryciami, radościami i troskami. Możemy sobie pomagać wzajemnie i uczyć się od siebie.

 

Cele mamy proste i niezmienne od wieków:

  • dbanie o biblijny porządek w rodzinie umacniając autorytet ojca
  • pomaganie naszym dzieciom w odkrywaniu tego co w życiu najważniejsze
  • przyjaźnienie się z dziećmi spędzając z nimi wspólnie czas

Wierząc że ten wysiłek przynosi wymierną korzyść zachęcamy odważnych i zdeterminowanych do podjęcia wyzwania. Przekonajmy się wspólnie, że:

TATO, TO BRZMI DUMNIE!

 

rozdzielnik

 

Tato, gdzie jesteś?

Na to pytanie chcemy sobie odpowiedzieć w naszej parafii pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Wapienicy, tak żeby znaleźć się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie, zmieniać siebie i pomagać naszym dzieciom wchodzić w dorosłe życie. Chcemy spotykać się regularnie na modlitwie, przy kawie i na nieformalnych spotkaniach, przywracać należne miejsce Taty w domu i stawać się jeszcze lepszymi mężami.

 

Informacje szczegółowe, plan i czas spotkania są podane  w gazetce "Bliżej Siebie" i w ogłoszeniach parafialnych a także na naszej stronie internetowej www.klubtaty.pl Opiekę duchową w naszej wspólnocie sprawują - ks. Marek Kamiński i pan Andrzej Liszka.