Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Ministranci

czytaj więcej

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2019.06.23

Wprowadzenie: W dzisiejszą wakacyjną niedzielę Jezus stawia swoim uczniom a wiec i nam ważne pytanie – Za Kogo Mnie uważacie? Domaga się ono od nas szczerej odpowiedzi. Gromadząc się na Eucharystii uwielbiajmy Jezusa, Który dla nas jest Mesjaszem, Synem Boga żywego

  1. Zakończyliśmy rok szkolny i katechetyczny. Dzieciom i młodzieży gratulujemy wyników i uzyskanych promocji do następnej klasy. Życzymy też udanych, przeżywanych w łączności z Bogiem wakacji. Nauczycielom, wychowawcom i katechetom dziękujmy za trud wychowawczy i również życzymy dobrego wakacyjnego wypoczynku. Cieszymy się dziećmi i młodzieżą, którzy przyszli podziękować Panu Bogu za otrzymane dary i łaski.

  2. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe i procesja. Do czwartku nabożeństwa łączyć będziemy z procesją wokół kościoła w ramach oktawy Uroczystości Bożego Ciała

  3. W środę po Mszy o godz. 18.00 spotkanie podsumowujące formację Koła Przyjaciół Radia Maryja. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków wspólnoty.

  4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w tym dniu będą o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i o godz. 18.00. Zaś w sobotę przeżywać będziemy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 7.00, 9.00 i 16.30. Msza św. o 18.00 będzie już z niedzieli. Nabożeństwo czerwcowe będzie o 17.30. Składka przeznaczona jest na Świętopietrze. Uczyńmy co w naszej mocy aby w tych świątecznych dniach uczestniczyć we Mszy świętej. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje nas praktyka postna.

  5. W czwartek swoją posługę w naszej parafii kończy ks. Piotr Iwanek. Składamy serdeczne podziękowanie Księdzu Piotrowi za wszystko co przez miniony rok czynił dla naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Królowej Kapłanów i św. Franciszka, wszędzie tam gdzie Pan Bóg Księdza pośle. Zapewniamy Księdza o wdzięcznej modlitwie.

  6. W sobotę o godz. 17.00 spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed Mszą chrzcielną, która odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 13.15.

  7. W przedsionku zakrystii możemy nabyć prasę religijną. Jest też do odebrania i zakupienia wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do kupna i czytelnictwa prasy katolickiej.

  8. Bóg zapłać za złożone ofiary.

  9. Od jutra i przez całe wakacje kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i środę od 17.00 do 17.45, we wtorek i czwartek od 7.30 do 8.00. Narzeczonych w sprawie zawarcia małżeństwa zapraszamy w czwartek i piątek od 19.00 do 20.00.

  10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!

 Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.

Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.
W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
Ofiary można składać także na konto parafii:

  

Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej

NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

 

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ogłoszenia parafialne, bezposrednio do swojej skrzynki mailowej zapisz się do naszego newslettera.