Wikarzy

Ks. Adrian Moskała

Pochodzi z parafii św. Jana Nepomucena w Brennej – Leśnicy. Święcenia przyjął z rąk Biskupa Romana Pindla, w kościele św. Maksymiliana w Bielsku – Białej Aleksandrowicach. Jako zawołanie prymicyjne obrał sobie: „Oto idę, aby pełnić Twoją wolę”.

rozdzielnik

Ks. Jakub Musur

Pochodzi z parafii Nawiedzenia N.M.P. w Zwardoniu, święcenia kapłańskie przyjął w 2018r z rąk Biskupa Romana Pindla. Jako zawołanie prymicyjne obrał sobie: „Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego

rozdzielnik

Ks. Jarosław Bielesz

Pochodzi z parafii Dobrego Pasterza w Istebnej, święcenia kapłańskie przyjął 25 maja 2013r w Katedrze św. Mikołaja w Bielsku – Białej z rąk Biskupa Tadeusza Rakoczego. Jako zawołanie prymicyjne obrał sobie: „Powierz Panu swą drogę, zaufaj Mu, On sam będzie działał”.

”.