Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Ministranci

czytaj więcej

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  2018.07.22

Wprowadzenie : Jezus dziś mówi do Apostołów i każdego z nas - Pójdźcie wy sami na miejsce pustynne i wypocznijcie nieco. Czasem warto usłyszeć takie zdanie. Pan Jezus pragnie nas obdarować czasem oddechu i zastanowienia. Niedzielna Msza św. jest też doskonałą okazją ku temu, aby odnaleźć  samego siebie.

 1. Zapraszamy dziś o godz. 17.30 na Nieszpory Niedzielne.

 2. Jutro po Mszach św. modlić się będziemy do św. O. Pio. Będzie również możliwość uczczenia Jego Relikwii.

 3. We wtorek o 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

 4. W środę swoje imieniny będzie obchodził ks. Krzysztof Kuliński. Zapraszamy Parafian do wdzięcznej modlitwy podczas Mszy św. o godz. 18.00 chociaż w tym dniu ks. Krzysztofa nie będzie z nami bowiem przebywa na szkoleniu w Akademii Wojskowej.

 5. Św. Krzysztof to patron kierowców. Z tej racji po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00 będzie poświęcenie pojazdów. Wszystkich kierowców, którzy pragną poświęcić swój pojazd zapraszamy na Mszę św. Ze względu na remont ulic Międzyrzeckiej i Przy torach samochody zaparkujmy na parkingach – przy probostwie, na placu kolejowym i przy ul. Zniczowej. Kapłan wszędzie tam dotrze aby samochody tam stojące poświęcić. Zwyczajowo składana ofiara przy poświęceniu pojazdów przeznaczona jest na pomoc misjonarzom o czym mówił czytany dziś list Episkopatu.

 6. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 7. Także w środę po Mszy św. o godz. 6.00 wyruszymy na autokarową pielgrzymkę do Rumunii. Pakowanie bagaży od godz. 5.30.

 8. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 9. W sobotę o godz. 17.00 spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed Mszą chrzcielną która będzie w przyszłą niedzielę o godz. 13.15.

 10. Bóg zapłać za złożone ofiary.

 11. W przedsionku zakrystii możemy kupić parafialną prasę religijną. Zachęcamy do jej lektury wszystkich parafian. W każdej rodzinie katolickiej co tydzień powinno znaleźć się choćby jedno czasopismo katolickie.

 12. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy dobrego wakacyjnego wypoczynku i szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.
Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.
W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
Ofiary można składać także na konto parafii:

  

Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej

NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

 

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ogłoszenia parafialne, bezposrednio do swojej skrzynki mailowej zapisz się do naszego newslettera.