Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Ministranci

czytaj więcej

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  2018.07.15

Wprowadzenie : Gromadzimy się w Dzień Pański na Eucharystii, aby spotkać się z Bogiem obecnym w skie­rowanym do nas słowie oraz w Komunii Świętej. Tak jak Chrystus powołuje i rozsyła swoich Apostołów, tak każdy a nas został dziś zaproszony na Jego ucztę, aby potem głosić Ewangelię przez dobre słowo i przykład. Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

  1. Dziś o godz. 17.30 Nieszpory Niedzielne.

  2. We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

  3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  4. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

  5. W czwartek po Mszach św. modlitwy i możliwość uczczenia relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszko.

  6. W piątek czcimy Miłosierdzie Boże. Przed Mszami modlić się będziemy koronką a po Mszach będzie możliwość uczczenia Relikwii św. Siostry Faustyny. O 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia.

  7. W przedsionku zakrystii możemy zakupić parafialną prasę religijną. Przed kościołem jest do nabycia wakacyjny numer parafialnej gazetki „Bliżej Siebie”. Niech wakacyjne nasze dni będą również wykorzystane na czytanie wartościowej prasy katolickiej i duchowe ubogacenie.

  8. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii. Dobrodziejów zatroskanych o swoją parafię zapewniamy o stałej modlitwie.

  9. Od początku lipca w naszym mieście zmieniły się zasady segregowania śmieci. Dotyczy to także cmentarza. Bardzo prosimy wszystkich parafian aby odpowiednio segregować śmieci i wrzucać je do wyraźnie oznaczonych pojemników czy kontenerów na cmentarzu. Jest to ogromnie ważne bo nie tylko zmieniły się zasady segregowania śmieci ale także koszt ich wywozu. Jeśli chodzi o cmentarze to koszt wywozu jednego kontenera wzrósł o ponad 100 %. Będziemy więc i tak miesięcznie płacić horrendalne kwoty za zwykły wywóz więc strzeżmy się przynajmniej dodatkowych kar i opłat z racji ich nie segregowania. Rozważmy też czy części śmieci nie zabierać i wyrzucać do naszych domowych pojemników aby na cmentarzu było ich nieco mniej.

  10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy dobrego wakacyjnego wypoczynku i szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!

 Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.
Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.
W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
Ofiary można składać także na konto parafii:

  

Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej

NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

 

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ogłoszenia parafialne, bezposrednio do swojej skrzynki mailowej zapisz się do naszego newslettera.